do kasy suma: 0,00 zł
Serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy

Czasami może się zdarzyć, że nawet najbardziej jakościowy ekspres do kawy w niespodziewanym momencie odmówi nam posłuszeństwa. Co dalej? Zostaw to nam!

Świadczymy pełne usługi z zakresu serwisu, konserwacji oraz pogwarancyjnej naprawy ekspresów do kawy takich marek jak: Jura, Nivona, Melitta, Delonghi, Saeco, Philips, Siemens czy Bosch.

Gwarancja naprawy

Na każdą usługę wykonaną w naszym serwisie udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Przekonaj się czemu warto wybrać nasz serwis!

Kompleksowa wycena

Wyceniamy naprawę Twojego sprzętu – jeśli przekracza ona 300zł, przekażemy Ci kosztorys planowanej naprawy do akceptacji. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z takiej naprawy – wtedy pobieramy koszt diagnozy, który wynosi 80zł.

Ekspres zastępczy

W związku z awarią ekspresu martwisz się o niedobór kofeiny w swoim domu lub firmie? Możesz na czas naprawy wynająć u nas ekspres zastępczy! Koszt wynajmu za cały okres naprawy wynosi 150zł. Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem urządzenia, prosimy, abyś zgłosił to wcześniej, przed naprawą.

Szybki czas naprawy

Okres naprawy nigdy nie trwa dłużej niż 2 tygodnie, a zazwyczaj jest to do 5 dni roboczych. W przypadku niedostępności części potrzebnych do naprawy urządzenia niezwłocznie zostaniesz o tym poinformowany i razem podejmiemy decyzję co dalej z Twoim sprzętem.

Producenci ekspresów, których urządzenia serwisujemy

Pyszna kawa już od pierwszej filiżanki?

Konserwacja ekspresu to świętość!

Pamiętaj, że prawidłowe dbanie o ekspres do kawy znacznie wydłuża jego żywotność, ale przede wszystkim sprawia, że kawa smakuje znacznie lepiej! Dzięki naszej usłudze konserwacji ekspresów do kawy otrzymujesz w pełni sprawny, czysty i odświeżony sprzęt, dzięki któremu zaparzysz aromatyczną i pyszną kawę!

Usługa konserwacji ekspresu do kawy składa się z kompletnego wyczyszczenia urządzenia w środku, przeprowadzenia kilku cykli czyszczenia i odkamieniania dedykowanymi środkami do ekspresów, wymiany uszczelek, konserwacji bloku zaparzającego oraz pełnego testu sprawności urządzenia. Koszt wykonania takiej usługi to 200zł.

Więcej
Kontakt

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: DoppioCoffee

Adres: Budzyń 148, 32-060 Liszki

Telefon: +48 602 106 819

Mail: sklep@doppiocoffee.pl


Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00-17:00

Sobota: 8:00-14:00

Niedziela: Nieczynne


Wyślij wiadomość

* - Pole wymagane
do góry

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz Pytanie? Odpowiemy na każde. Wybierz cel kontaktu i wyślij wiadomość. Odpowiedź w 15 minut.

Zadzwoń
602 106 819

Napisz
sklep@doppiocoffe.pl

Sklep internetowy Shoper.pl