Darmowa dostawa do paczkomatu od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzierżawa ekspresów do kawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 602 106 819

Dzierżawa ekspresów do kawy

Oferujemy długoterminowy wynajem ekspresów do kawy dla Twojej Firmy. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wraz z usługą dzierżawy otrzymujesz w cenie regularny serwis ekspresu oraz comiesięczną dostawę świeżych ziaren dla Ciebie i Twoich Pracowników!

Dowiedz się więcej
 

Naszym Partnerom Biznesowym zapewniamy:

Profesjonalne urządzenia

Oferujemy tylko najlepsze urządzenia dostępne na rynku takich producentów jak: Jura, Melitta, Nivona, Coffee Format czy Fresco. Urządzenia są fabrycznie nowe, uruchamiane i dostosowane indywidualnie na miejscu instalacji.

Opiekę serwisową

Gwarantujemy pełną opiekę i wsparcie techniczne dla ekspresu na czas trwania naszej umowy. W przypadku potencjalnej awarii zapewniamy ekspres zastępczy już w ciągu 24h! Dodatkowo, minimum raz w miesiącu wykonujemy kompletny serwis urządzenia.

Wyśmienitą kawę

Oferujemy pełną dowolność w wyborze ulubionej kawy, w zależności od upodobań pracowników Twojej firmy – rodzaj kawy możesz oczywiście zmieniać co miesiąc, a nasza Załoga w razie potrzeby chętnie doradzi i poleci te najlepsze ;).

 

Ekspresy do kawy

Poznaj oferowane przez nas ekspresy podzielone na odpowiednie segmenty wydajności

 

Jak w praktyce wygląda proces podpisania umowy?

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb, czyli tego jaki ekspres będzie dla Ciebie idealny. Zapytamy Cię o to ile maksymalnie dziennie urządzenie będzie musiało zrobić kaw, czy zależy Ci tylko na kawach czarnych, czy również na mlecznych specjałach, a także o to kto i w jaki sposób będzie korzystał z urządzenia. Ważną informacją dla nas będzie to czy ekspres powinien posiadać przyłącze do sieci wodnej.

Po wstępnej rozmowie, z której będziemy wiedzieć jakie urządzenie będzie dla Ciebie idealne przytogowujemy ofertę, która w ciągu 24 godzin pojawi się na Twojej skrzynce pocztowej. W mailu otrzymasz kilka propozycji ekspresów wraz z chłodziarkami na mleko jeśli wyrazisz takie zainteresowanie, a także kompletną wycenę najmu oraz personalizowany cennik kaw.

Po ustaleniu i akceptacji warunków współpracy przesyłamy mailowo umowę najmu do wglądu oraz umawiamy termin instalacji urządzenia dogodny dla Ciebie. Umowa jest podpisywana na miejscu w momencie instalacji ekspresu. Umowa współpracy zawierana jest na okres 24 miesięcy z 3 miesięcznym terminem wypowiedzenia bez podania przyczyny.

FAQ -
Najczęściej zadawane pytania

Aktualnie świadczymy usługi wynajmu długoterminowego ekspresów do kawy jedynie na terenie małopolski.

Jak najbardziej! Po pełnym zainstalowaniu urządzenia w Państwa Firmie przeprowadzamy szkolenie z obsługi sprzętu, a także informujemy o ew. problemach które mogą się pojawić oraz w jaki sposób je rozwiązać.

Po wcześniejszym ustaleniu możemy udostępnić model, który Państwa interesuje do testów na okres 1 tygodnia za symboliczną opłatę w wysokości 150zł netto. W przypadku zawarcia umowy najmu opłata nie jest naliczana.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

pixel