Darmowa dostawa do paczkomatu od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy

Czasami może się zdarzyć, że nawet najbardziej jakościowy ekspres do kawy w niespodziewanym momencie odmówi nam posłuszeństwa. Co dalej? Zostaw to nam!

Świadczymy pełne usługi z zakresu serwisu, konserwacji oraz pogwarancyjnej naprawy ekspresów do kawy takich marek jak: Jura, Nivona, Melitta, Delonghi, Saeco, Philips, Siemens czy Bosch.

Gwarancja naprawy

Na każdą usługę wykonaną w naszym serwisie udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Serwis ekspresów do kawy Melitta

Przekonaj się czemu warto wybrać nasz serwis!

Kompleksowa wycena

Wyceniamy naprawę Twojego sprzętu – jeśli przekracza ona 350zł, przekażemy Ci kosztorys planowanej naprawy do akceptacji. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z takiej naprawy – wtedy pobieramy koszt diagnozy, który wynosi 80zł.

Ekspres zastępczy

W związku z awarią ekspresu martwisz się o niedobór kofeiny w swoim domu lub firmie? Możesz na czas naprawy wynająć u nas ekspres zastępczy! Koszt wynajmu za cały okres naprawy wynosi 100zł. Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem urządzenia, prosimy, abyś zgłosił to wcześniej, przed naprawą.

Szybki czas naprawy

Okres naprawy nigdy nie trwa dłużej niż 2 tygodnie, a zazwyczaj jest to do 5 dni roboczych. W przypadku niedostępności części potrzebnych do naprawy urządzenia niezwłocznie zostaniesz o tym poinformowany i razem podejmiemy decyzję co dalej z Twoim sprzętem.

Producenci ekspresów, których urządzenia serwisujemy

Producent ekspresów Delonghi - logo
Producent ekspresów Philips - logo
Producent ekspresów Bosch - logo
Producent ekspresów Saeco - logo
Producent ekspresów Melitta - logo
Producent ekspresów Nivona - logo
Producent ekspresów Jura - logo
Producent ekspresów Siemens - logo

Pyszna kawa już od pierwszej filiżanki?

Konserwacja ekspresu to świętość!

Pamiętaj, że prawidłowe dbanie o ekspres do kawy znacznie wydłuża jego żywotność, ale przede wszystkim sprawia, że kawa smakuje znacznie lepiej! Dzięki naszej usłudze konserwacji ekspresów do kawy otrzymujesz w pełni sprawny, czysty i odświeżony sprzęt, dzięki któremu zaparzysz aromatyczną i pyszną kawę!

Usługa konserwacji ekspresu do kawy składa się z kompletnego wyczyszczenia urządzenia w środku, przeprowadzenia kilku cykli czyszczenia i odkamieniania dedykowanymi środkami do ekspresów, wymiany uszczelek, konserwacji bloku zaparzającego oraz pełnego testu sprawności urządzenia. Koszt wykonania takiej usługi to 200zł.

Więcej

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: DoppioCoffee

Adres: Budzyń 158, 32-060 Liszki

Telefon: +48 602 106 819

Mail: sklep@doppiocoffee.pl


Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00-18:00

Sobota: 9:00-14:00

Niedziela: Nieczynne

pixel